Нобелівську премію миру отримав рух щодо заборони ядерної зброї (ВІДЕО)

Нобелівську премію миру в 2017 році отримав Міжнародний рух із заборони ядерної зброї (ICAN) за «роботу із залучення уваги до катастрофічних гуманітарних наслідків від використання ядерної зброї».

«Норвезький Нобелівський комітет вирішив присудити Нобелівську премію миру на 2017 рік Міжнародній кампанії за скасування ядерної зброї (ICAN)», – йдеться у повідомленні.

Організація отримала нагороду за свою роботу щодо залучення уваги до катастрофічних гуманітарних наслідків будь-якого застосування ядерної зброї, а також за її новаторські зусилля «у досягненні підписання угоди про заборону такої зброї». Мається на увазі Договір про заборону ядерної зброї, до якого 7 липня 2017 року приєдналися 122 держави-члени ООН.

Про це йдеться на сайті Нобелівського комітету.

 

 

Як повідомлялося, раніше були вручені Нобелівські премії з медицини (за «біологічний годинник»), фізики (за відкриття гравітаційних хвиль), хімії (за кріоелектронну мікроскопію) і літератури (Кадзуо Ісігуро).

2016 року Нобелівську премію миру отримав Президент Колумбії Хуан Мануель Сантос за кроки з врегулювання конфлікту з бойовиками FARC.

 

Фото – з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:

https://www.ukrinform.ua/rubric-world/2319522-nobelivsku-premiu-miru-otrimav-ruh-iz-zaboroni-adernoi-zbroi.html

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.