Нині – Всесвітній день щедрості


Кожного року 4 травня у світі святкують День щедрості.

Заходи з приводу цієї події спрямовані на те, щоб у людях прокинулася одна з найкращих якостей характеру – щедрість. Бути щедрим можна не тільки матеріально, але й духовно. Будь-хто може подарувати знедоленим частинку свого тепла, співчуття, турботи та любові.

У заходах на День щедрості беруть участь волонтери з різних країн. Це небайдужі люди, котрі безкорисливо допомагають іншим та закликають все людство робити добрі справи.

Головними ознаками характеру щедрої людини є шляхетність, альтруїзм, доброзичливість, людяність, співчуття. Тож організатори святкових заходів закликають усіх охочих приєднуватися до акцій, ділитися знаннями або здібностями, своїм вільним часом, щоб допомагати знедоленим.

Будування гарних відносин з людьми можливе лише за умови відповідного ставлення до них. Добро повертається у тій чи іншій формі, винагороджує тих, хто здатен робити безкорисно хороші справи.

Світ можна змінити, якщо перетворити злість на доброту, а жадібність на щедрість. Адже відомо, що дарувати набагато приємніше, ніж брати.


Фото – Ірини Апостолюк
За джерелом:
https://daytoday.com.ua/podiya/vsesvitniy-den-shchedrosti/
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.