Нещодавно відбувся семінар з психосоціальної підтримки для членів ЗШР Львівської ОО ТЧХУ “ГОРС”Гірські рятувальники не виходять в гори, якщо у команді немає дружби. Під час снігової лавини, каменепаду, інших надзвичайних ситуацій – вона є життєво необхідна.

Днями у с.м.т. Славське, Львівської області, фахівцями відділу психосоціальної підтримки Національного комітету Товариства Червоного Хреста України був проведений практичний семінар на тему «Психосоціальна підтримка в умовах надзвичайних ситуацій» для членів “ГОРСу”.


Під час семінару будували профіль загону, спільно аналізували особливості роботи та досвід реагування на кризові події, обговорювали важливість психосоціальної підтримки та її місце у процесі реагування на НС.

Також торкнулися системи підтримки волонтерів в середині загону, розглянули способи турботи про рятувальників-волонтерів і команду “до”, “під час” та “після” надзвичайної ситуації, проаналізували наявні та необхідні ресурси для того, аби інтегрувати психосоціальну підтримку у діяльність загону.

Фото – учасників семінару
За джерелом:
https://www.facebook.com/GORS.Lviv/photos/a.793294427487298/2253466074803452/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *