На Форумі видавців у Львові презентували книжкову новинку газети “День” – збірник «Корона»

15 вересня на майданчику біля Палацу мистецтв у межах Форуму видавців відбулась презентація інтелектуального видання серії “Україна Incognita” книги “Корона або Спадщина Королівства Руського”.

Видання складається із чотирьох розділів, тут зібрані кращі публікації відомих авторів газети “День”.

 

 

“Корона або Спадщина Королівства Руського” відтворює ключові події української історії, порушує питання аристократії, відображає історію минувшини. Видання привертає увагу читача передусім вишуканим дизайном обкладинки, а також наявністю листівок, виконаних художницею Анною Гаврилюк, що доповнюють зміст книги.

 

 

“Ми ніколи не забуваємо про те, за що боролись найбільш передові люди свого часу. Якщо ви пригадаєте, Василь Вишиваний був викрадений з Відня НКВД у 50 –х роках, це той, хто хотів бачити Україну конституційною монархією як і більшість країн Європи. Це зовсім близька історія, але яка ж невідома для нас. Чи пошанований як слід Василь Вишиваний в Україні, а чи вивчена спадщина Скоропадського, Липинського? Це ті питання, які порушені авторами у книзі”, –  розповіла під час презентації головний редактор газети “День” Лариса Івшина.

 

 

Приємно, що газета «День» у компанії цькування Червоного Хреста, розгорнутої півроку тому, участі не брала. Навпаки, по можливості, газета надавала свою площу авторам, які намагалися у своїх публікаціях донести до читачів правду про Товариство. Вони прагнули також звернути їх увагу на те, що 18 квітня 2018 р. виповниться 100 років ТЧХУ і цю дату в державі слід відзначити на належному рівні. Ми мало знаємо про ті дні, а забувати про них – ніяк не годиться. І збірник «Корона» якраз і повертає нам історичну пам’ять, щоб сучасники не забували, звідки беруться їхні витоки.

 

Фото – автора і газети «День»

Ірина Апостолоюк,

голва Личаківської РО м. Львова ТЧХУ       

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.