На сайті штабу протидії COVID-19 запрацював розділ для медиків

Мобільні оператори, служба таксі, банківські установи та інші бізнес-компанії об’єдналися, аби підтримати медиків у їхній боротьбі проти коронавірусу. На сайті штабу протидії COVID-19 структуризували усі програми лояльності для лікарів.

Мобільні оператори нараховують медичним працівникам додаткові хвилини та гігабайти. Усі дані проходять верифікацію у Національній службі здоров’я України.

Компанії, які займаються перевезеннями, надають безкоштовні поїздки медичним працівникам інфекційних лікарень, що наразі працюють над запобіганням розповсюдженню захворювання. Ініціативи працюють на основі промокодів, які надаються медичним працівникам.

Окрім того, працівники галузі охорони здоров’я, у випадку зараження коронавірусом, можуть звернутись по допомогу до банків-партнерів, навколо яких об’єдналися понад 5 тисяч меценатів. Більше про можливості для медиків тут.

Зазначимо,  долучитися до допомоги медикам України може кожен охочий. Для цього необхідно зв’язатися зі штабом протидії COVID-19 за номером: 068 620 497 або за посиланням

Фото – прес-служби ЛОДА

За джерелом:

https://loda.gov.ua/news?id=50895

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *