На Львівщині 2 дітей, позбавлених батьківського піклування, отримали власне помешкання

В  Сокальському районі на Львівщині двоє дітей, позбавлених батьківського піклування, отримали власне помешкання.

Вчора, 21 вересня, у с. Себечів Сокальського району двом дітям, позбавлених батьківського піклування, урочисто вручили ключі від житлового будинку. Артур та Зоряна є рідними братом та сестрою, проживають у прийомній сім’ї і власного житла не мали.

 

 

Наразі Артур навчається у Львівському вищому професійному училищі комп’ютерних технологій та будівництва, а Зоряна – у Володимир-Волинському педагогічному коледжі ім. А. Ю. Кримського.

 

 

Кошти виділили з обласного та районного бюджетів – 213 тис гривень та  143 тис гривень відповідно. Загальна вартість житла – 356 тис. гривень. Будинок загальною площею 92,4  кв.м., складається з трьох кімнат та розташований на земельній ділянці 0,21 га.

 

 

Треба зазначити, що з початку року на Львівщині придбали житло для 25 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб із їх числа.

Довідково:

Цю подію у с. Себечів ми попросили прокоментувати голову Сокальської РО ТЧХУ Лесю Тимофіївну Поліху. Вона сказала, що планувала також бути на новосілля дітей, позбавлених батьківського піклування – Зоряни та Артура, але через хворобу не змогла цього зробити.

Червоний Хрест, запевнила Леся Тимофіївна, буде допомагати Зоряні та Артуру облаштовувати своє помешкання і примножувати число домашніх тварин, початок яким поклали два пухнастих котики, подарунки від влади і односельців.

 

Фото – прес-служби ЛОДА

За джерелом:

http://loda.gov.ua/news?id=30489

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.