На Львівщині у Самбірському районі дитина – сирота отримала квартиру

На черговій сесії Самбірської районної ради вручили ключі та право власності на квартиру, яку придбали у м. Самборі, дитині – сироті Тарасу Кухару жителю с. Стрілковичі Самбірського району.

Житло придбали на виконання обласної та районної Програм забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2016-2018 роки.

З обласного бюджету виділили кошти у сумі 180 тис. грн., з районного 100 тис. грн., та з бюджету Стрілковицької сільської ради 150 тис. грн.

Квартира загальною площею 45,0 кв. м, житлова площа – 27,0 кв. м., розміщену на 1 поверсі багатоквартирного житлового будинку, складається з 6-ти приміщень: коридору, ванни, кухні, кладової, вітальні, спальні.

У межах реалізації Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у 2014-2017 роках у Самбірському районі придбали житло 11 дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, 3 будинки та 2 квартири.

Довідково:

Керівництво Львівської ОО ТЧХУ запевнило нас, що після заповнення вакансії голови Самбірської РО ТЧХУ, Червоний Хрест також включиться у надання допомоги новоселові з числа дітей-сиріт Львівщини в облаштуванні його нової квартири.

 

Фото – прес-служби ЛОДА

За джерелом:

http://loda.gov.ua/news?id=30660

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *