На Львівщині турбуються лікуванням хворих на туберкульоз

 

3 травня 2017 року в департаменті охорони здоров’я ЛОДА відбулась чергова робоча нарада за участі головних лікарів закладів охорони здоров’я Львівщини. Захід пройшов під головуванням директора департаменту Ірини Микичак. До обговорення питань долучився заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк.

 

 

У заході взяли участь: З.Наконечний – заступник головного лікаря з медичної частини КУ ЛОР ЛРФПЦ, Я.Фургала – заступник головного лікаря з оргметодроботи КУ ЛОР ЛРФПЦ, С.Окромешко – координатор впровадження у Львівській області проекту “Challenge TB”.

 

 

С.Окромешко закцентувала увагу на покращенні ефективності лікування мультирезистентного туберкульозу (МРТБ) шляхом пацієнт – орієнтованого та мультидисциплінарного підходів, повноцінного соціального супроводу, ефективного купірування побічних реакцій, впровадження нових методів діагностики та лікування, а також сучасного наукового аналізу.

Довідково:

Червоний Хрест також бере активну участь у допомозі хворим на туберкульоз.  Волонтери і працівники Львівської ОО ТЧХУ розносять по їх домівках продуктові набори і ліки, закуплені на кошти міжнародної спільноти.

 

 

Фото – ДОЗ ЛОДА

За джерелом:

https://www.facebook.com/lrfpkldc.lviv/photos/pcb.1228974350534889/1228974033868254/?type=3&theater

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.