На Львівщині триває літня оздоровча кампанія для дітей пільгових категорій

Більшість з цих дітей підпадають також по своєму статусу і під опіку Червоного Хреста

Днями, до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку вирушили 122 дитини пільгових категорій. З них 51 дитина оздоровлюється поруч із заповідним лісом у с. Пуща Водиця на Київщині, 71 – на узбережжі Чорного моря. Всього за кошти державного бюджету департаментом соціального захисту населення ЛОДА з початку року скеровано на оздоровлення 725 дітей пільгових категорій.

Відпочивають та оздоровлюються у таборах діти-сироти, діти,  позбавлені батьківського піклування, діти з інвалідністю, діти із багатодітних, малозабезпечених, внутрішньо-переміщених сімей, діти учасників АТО та Героїв Небесної Сотні,  діти, які перебувають на диспансерному обліку, а також талановиті та обдаровані діти.

 

Довідково:

 

Червоний Хрест бере посильну участь у літній відпочинковій кампанії дітей Львівщини. Так, наприклад, перед відкриттям літнього сезону у мовному центрі БОЯР було проведено навчання з першої допомоги для вихователів і вожатих, які мали працювати у м. Яремче з дітьми у Карпати.

(Докладніше див. – http://lviv-redcross.at.ua/blog/2017-06-13-10717 ).

 

 

Також було проведено навчання з першої допомоги для вихованців літніх дитячих таборів, якими опікується УДЮМК Личаківського району м. Львова

(Докладніше див. – http://lviv-redcross.at.ua/blog/2017-06-16-10738 ).

 

Влітку Личаківська РО м. Львова ТЧХУ провела також навчання для дітей, які займаються на канцкулах у спортивних секціях Центру національно-патріотичного виховання та самозахисту «Форпост» Львівської міської ради.

(Докладніше див. – http://lviv-redcross.at.ua/blog/2017-06-18-10753 ).

 

Фото – Ірини Апостолюк та прес-служби ЛОДА

За джерелом:

http://loda.gov.ua/news?id=28952

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.