На Львівщині стартував VIII Міжнародний бібліотечний форум

Сьогодні, 13 вересня, у приміщенні Наукової бібліотеки ЛНУ ім. Івана Франка відбулось відкриття VIII Міжнародного бібліотечний форуму.

Цьогоріч  основна тема заходу  – “Бібліотек@ – від ідеальної до ефективної”. Участь у заході візьмуть представники влади, керівники та працівники бібліотек, науковці, викладачі вищих навчальних закладів, видавці, автори, а також читачі .

 

 

В межах форуму відбуватимуться різноманітні пленарні засідання, презентації книг, екскурсії бібліотечними залами. Під час тематичних студій учасники обговорюватимуть питання академічної мобільності, міжнародного діалогу, можливостей ефективного партнерства бібліотек з урядовими структурами та іншими організаціями задля реалізації національних стратегій і програм.

 

 

Із нагоди відкриття форуму учасників привітала заступник голови Львівської обласної держадміністрації Оксана Стоколос- Ворончук.

 

 

“Сьогоднішня подія – це об’єднання творчих, освічених людей, тож зичу вам бути відданими своїй професії, залучати молодь до читання книг, бо де шанують бібліотеку, там є правильне вирішення усіх соціальних проблем”, – наголосила Оксана Стоколос-Ворончук.

Довідково:

Прокоментувати цю подію ми попросили голову Мостиської РО ТЧХУ, завідувача Хоросницькою сільською бібліотекою Любу Рабій.

«Міжнародний бібліотечний форум, який відкрився сьогодні у Львові,, знакова подія. Вона сприятиме зміцненню любові до книги, підвищить авторитет бібліотечного руху, в т.ч. і в книгозбірнях Львівщини. Побажаймо ж успіхів учасникам Форуму!»

Зазначимо, міжнародний бібліотечний форум триватиме до 16 вересня, детальніше із програмою можна ознайомитись за посиланням: https://ula.org.ua/konferentsii-seminary-treninhy/konferentsii/icalrepeat.detail/2017/09/13/3261/-/viii-lvivskyi-mizhnarodnyi-bibliotechnyi-forum-13-16-veresnia-2017-r

 

Фото – прес-служби ЛОДА

За джерелом:

http://loda.gov.ua/news?id=30278

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.