На Львівщині розробляють механізми соціального захисту людей з інвалідністю

У Львові проходить Всеукраїнська конференція щодо забезпечення достатнього рівня життя та соціального захисту людей з інвалідністю в Україні

27 вересня розпочалась Всеукраїнська конференція щодо забезпечення достатнього рівня життя та соціального захисту людей з інвалідністю в Україні відповідно до Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю. Захід об’єднав представників влади, громадські організації осіб з інвалідністю, керівників регіональних осередків.

 

 

Мета конференції – привернути увагу громадськості до проблем, які щодня доводиться переживати людям з обмеженими можливостями.

 

 

Із відкриттям конференції учасників привітала заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук. “Висловлюю надію на нашу подальшу плідну роботу у реалізації соціальної політики щодо громадян, які мають відчувати особливу увагу з боку держави. Наша зустріч дає можливість підсумувати основні здобутки та визначити пріоритети на наступний рік. Хочу зауважити, що комплексний підхід до вирішення проблем осіб з особливими потребами є одним з основним завдань нашої співпраці ”, – зазначила Оксана Стоколос- Ворончук.

У межах конференції відбудуться круглі столи та обмін досвідом роботи з районними асоціаціями людей з обмеженими можливостями.

Зазначимо, конференція триватиме до  29 вересня.

Довідково:

Львівська ОО ТЧХУ має підписану угоду з обласною Асоціацією інвалідів про партнерство і тісну співпрацю. По мірі можливості Червоний Хрест підставляє плече своїм партнерам.

 

Фото – прес-служби ЛОДА

За джерелом: 

http://loda.gov.ua/news?id=30617

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.