На Львівщині розпочалися Дні профілактики онкологічних захворювань серед чоловіків
Цього тижня на Львівщині стартують Дні профілактики онкологічних захворювань статевої сфери у чоловіків.

Про це повідомили сьогодні в ЛОДА під час брифінгу.

“Мета цього заходу – збільшення поінформованості населення щодо онкологічних захворювань, перш за все, простати, що є найпоширенішим захворюванням серед чоловіків. Ця хвороба займає друге місце серед усіх інших захворювань серед чоловіків. Є безсимптомною на початкових стадіях і найбільш вразливою до медикаментів. По-третє, є наявними дієві засоби, щоб виявити”, – розповів завідувач урологічного відділення Львівського онкоцентру Юрій Дійчук.

Юрій Дійчук зазначає, щоб виявити рак простати на ранніх стадіях необов‘язково звертатись до лікаря, достатньо здати один аналіз крові, щоб розпізнати цю грізну хворобу.

“Для цього потрібно здати такий тест, що називається PSA. Його можна зробити як в державній, так і в приватній лабораторії. За результатами даного тесту пацієнт може звернутися до лікаря, який призначить потрібне йому лікування», – наголосив Юрій Дійчук.

Нагадаємо, що такі акції проводять на території Львівської області щорічно і завдяки таким Дням профілактики збільшується кількість раннього виявлення патологій, що сприяє своєчасному зверненню до лікарів.

Фото – ілюстративне
За джерелом:
https://loda.gov.ua/news?id=63202

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *