На Львівщині першими в Україні завершили польовий етап досліджень імунітету до коронавірусуМобільна група з реалізації проекту «Національне серопревалентне дослідження COVID-19» – завершила сьогодні, 12 червня, свою роботу.
Повідомлення в редакцію сайту надіслала з м. Новояворівська Уляна Стельмах, голова Львівської ОО ТЧХУ.
«Ми завершили свою роботу на маршруті: с. Клебани, смт Немирів, с. Віжомля, с. Добростани, м. Новояворівськ. В кожному населеному пункті медичні сестри брали кров з вени у кількох мешканців, які або самі хворіли, або були у контакті з хворими на COVID-19. Кінцевий пункт – м. Новояворівськ. Сьогодні вирушаємо до Львова і пишемо звіти про результати першого етапу досліджень на імунітет до коронавірусу», – сказала Уляна Михайлівна.
Соціолог, координатор проекту Лідія Зварич підтвердила цю інформацію і додала: «Вітаю всіх від імені мобільної команди проекту «Національне серопревалентне дослідження COVID-19» і дякую, що Ви з нами! Група створена для оперативної комунікації в ході польової роботи. Я, Лідія Зварич, координатор дослідження та соціологічного компоненту. Координатор медичного компоненту – Олена Левицька. Координатор від Червоного Хреста – Уляна Стельмах. Ми всі троє присутні в групі і забезпечуємо дистанційний супровід проекту впродовж усього дослідження».
Про результати дослідження крові пацієнтів, котрі погодилися взяти участь у заході, буде повідомлено кожному персонально впродовж тижня-двох.
Якими би не були результати, але це великий крок у подоланні пандемії на коронавірус не тільки на Львівщині, але й в цілому в Україні.

Від імені Львівської ОО ТЧХУ – велика подяка водієві ЛОО ТЧХУ Андрієві Березі за сумлінну роботу на проекті і безаварійність на складних гірських маршрутах!Фото – учасників досліджень
Прес-служба Львівської ОО ТЧХУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.