На Львівщині відбулися заключні етапи національної першості з гірських автоперегонів

У Карпатах пройшли 6-ий та 7-ий етапи чемпіонату України з гірських автоперегонів. Ці раунди назвали «Львівським стандартом». Ними екстремали видовищно закрили сезон.

Передостанній раунд стартів прийняв Верецький перевал ‒ мальовнича місцина на межі Львівської та Закарпатської областей, на висоті більше 800 м над рівнем моря. У боротьбу вступили умільці у чотирьох класах автомобілів.

Організатор змагань Сергій Єженков розповів: «Траса доволі тяжка, тому що включає в себе 8 лівих і 9 правих поворотів. І пілоти повинні запам’ятати і якнайшвидше пройти їх».

Сміливцям приготували ділянку довжиною 2,8 км. Учасник змагань Георгій Ільїн поділився враженнями від дистанції: «Подекуди є слизькі місця, такі забруднені. Але це додає інтересу до траси. Найскладніші відрізки були перед фінішем. Треба було загальмувати, щоби уникнути неприємностей».

У кожного пілота у фінальному раунді було по 3 спроби. До уваги брали дві з найкращим результатом. Пілот Дмитро Зінов’єв розповів: «Трохи занесло мене. Після першого проїзду насипало грязюки, трохи слизько. А так, в принципі, все добре».

На останньому етапі автовідчайдухи гасали Східницьким перевалом, а після цього підбили підсумки сезону. В абсолютному заліку найкращим став киянин Володимир Апостолюк. Серед команд перемога дісталася столичному «SBRacing».

Довідково:

На запитання, чи запрошували на змагання ЗШР Червоного Хреста Львівщини ГОРС, члени якого є фахівцями з надання першої допомоги у горах, нам відповіли, що на цей раз від організаторів запрошення не надійшло, а самі напрошуватися не захотіли.

 

 

Роль глядачів волонтерам – не по нутру, тому у ці дні вони взяли участь у флеш-мобі Львівської ОО ТЧХУ з нагоди Всесвітнього дня першої допомоги (на знімку), а потім –  патрулювали традиційні туристичні маршрути, тому що з Прикарпаття надійшло сумне повідомлення: піднімаючись на гору Хом’як, що біля Татарова, помер від сердечного нападу турист із Запоріжжя, який йшов у групі з 50 осіб, сформованій із працівників Запорізької АЕС.

 

Фото – з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:

https://zaxid.net/na_lvivshhini_vidbulisya_zaklyuchni_etapi_natsionalnoyi_pershosti_z_girskih_avtoperegoniv_n1436121

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.