На Землі почався сильний ураган магнітних бур: коли відчує Україна
Космічні прилади реєструють різке зростання активності Сонця. У середу і четвер пройдуть магнітні бурі – пік для Києва припаде на ранок 26 травня.

Про це повідомляє лабораторія рентгенівської астрономії Сонця ФІ РАН, передає УНН.


Цитата:

“Згідно з модельними розрахунками, перше зіткнення викинутих сонячних мас із Землею відбудеться близько 10 вечора у вівторок 25 травня, що викличе перші зміни магнітного поля”, – повідомили експерти.


Деталі


Як зазначається, найбільш щільне ядро викиду досягне Землі вранці 26 травня. Саме в цей період прогнозуються перші магнітні бурі тривалістю від 3 до 6 годин.
Згідно з прогнозом, магнітна буря у Києві очікується у районі 6 години ранку 26 травня.
В цілому, такий стан магнітного поля може зберегтися до кінця дня, 27 травня. Після цього поле повинно стабілізуватися.
Як повідомляється, це є наслідком найбільшого за останні роки сплеску сонячної активності – пік його припав на 22 і 23 травня, коли за 2 доби було зареєстровано 17 сонячних спалахів.Доповнення


Місячне затемнення очікується 26 травня. Воно вплине на життя людей, в цей період проходить корекція людської долі. Також воно впливає на психоемоційний стан людини, тому важливо приділити час своєму внутрішньому стану і навчитися думати позитивно, розповіла в ексклюзивному коментарі УНН професійний астролог Ксенія Базиленко.

Фото – ілюстративне
За джерелом:
https://www.unn.com.ua/uk/news/1930229-na-zemli-pochavsya-silniy-uragan-magnitnikh-bur-koli-vidchuye-ukrayina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.