Національна рада закликає мовників долучитися до акції у Міжнародний день зниклих дітей 25 травня

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення нагадує мовникам, що 25 травня у всьому світі відзначається Міжнародний день зниклих дітей.

Про це йдеться на сайті регулятора.

«Мета дня – привернути увагу громадськості до пошуку дітей, котрі зникли безвісти, а також висвітлення проблематики насилля над дітьми. Національна рада звертається до телерадіоорганізацій із проханням приєднатися до відзначення цього дня», – зазначається в повідомленні.

Як нагадали у Нацраді, уперше в Україні Міжнародний день зниклих дітей відзначався торік з ініціативи Всеукраїнської громадської організації «Магнолія». Було започатковано акцію, до якої могли долучитися телеканали, розмістивши у верхньому кутку екранів символ цього дня – незабудку. Минулоріч до цієї акції приєдналися 10 українських телеканалів.

Тож Національна рада пропонує телерадіоорганізаціям 25 травня цього року підтримати ініціативу ВГО «Магнолія» і більше уваги у своїх ефірах приділити проблематиці зникнення дітей, їх трудової та сексуальної експлуатації, захисту їх прав тощо.

Як зазначається, зображення незабудки для розміщення на екранах можна завантажити у різних форматах, посилання на які розміщено на сайті Нацради. Ілюстрації надані ВГО «Магнолія».

Фото – з відкритих джерел

За джерелом:

https://www.ukrinform.ua/rubric-society/3031866-nacrada-zaklikae-movnikiv-dolucitisa-do-akcii-u-den-zniklih-ditej-25-travna.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *