ІV Національна волонтерська асамблея ТЧХУ – обрала новий склад волонтерської комісіїНа черговій Національній волонтерській асамблеї ТЧХУ – обрано новий склад волонтерської комісії.


З 5 до 7 листопада, в м. Києві відбулася чергова Національна волонтерська асамблея Товариства Червоного Хреста України.Мета цьогорічного заходу – поглиблення знань волонтерів щодо ключових напрямів роботи організації, ознайомлення з роботою партнерів Червоного Хреста України, обрання нових членів Комісії ТЧХУ з питань розвитку волонтерства та молодіжної політики на 2022 рік.
Від Львівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України участь у заході взяв волонтер, лідер Західного регіонального об’єднання ТЧХУ, Михайло Новосад.Програма асамблеї складалася з розгляду таких сесій:

– виступ представників партнерських організацій від Української академії лідерства та Волонтерської служби України, з наступною панельною дискусією;
– звіт комісії з питань волонтерства та молодіжної політики за 2021 рік.
– інформаційні блоки з направлень – організаційний розвиток, перша допомога, відновлення родинних зв’язків, мінна небезпека, психосоціальна підтримка, Life Skills, сесія від Департаменту з питань комунікації та презентація роботи загонів швидкого реагування.Найголовніша подія на асамблеї – обрання нового складу волонтерської комісії, яка буде сприяти системному і гармонійному розвитку волонтерського руху Товариства, адвокації прав та інтересів волонтерів Товариства на міжнародному, національному, обласному та районному рівнях у 2022 році.
Після розгляду презентацій кандидатів та голосування до складу новообраної комісії увійшли такі волонтери Товариства Червоного Хреста України:

голова волонтерської комісії – Анна Лучанінова – Сухенко;
Південне регіональне об’єднання – Єлизавета Мацегора;
Західне регіональне об’єднання – Михайло Новосад;
Східне регіональне об’єднання – В’ячеслав Стадник;
Центрально-західне регіональне об’єднання – Дар’я Любчич;
Центральне регіональне об’єднання – Доха Уахід.

Радниками комісії з питань розвитку волонтерства та молодіжної політики обрані співробітники ТЧХУ – Олексій Шейка, Андрій Скороход та Вікторія Фарафонова.

Окрасою цьогорічної асамблеї стала дискусія з головою Департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України Іриною Бєляєвою, менеджером Української волонтерської служби Філіпом Шовгеновим і представниками Української академії лідерства та Товариства Червоного Хреста України одночасно Юлією Олефіренко та Романом Радійовським. Це дало можливість кожному учаснику асамблеї дізнатися більше про діяльність цих організацій і установ та поставити їм актуальні запитання.

Неухильне дотримання вимог карантину не завадило теплій і невимушеній атмосфері та спокійному плинові сесій, які супроводжувалися регулярними танцювальними вправами та спеціально підготовленим для учасників заходу квестом.

Захід відбувся за підтримки Міжнародного Комітету Червоного Хреста та Данського Червоного Хреста, завдяки яким жоден з волонтерів не пішов з асамблеї з порожніми руками та шлунком.
Волонтери є рушійною силою Товариства Червоного Хреста України. Вони є найбільш надійною зв’язною ланкою між Товариством та суспільством у цілому, власним прикладом поширюючи високі ідеали та цінності, які притаманні Міжнародному Руху Червоного Хреста та Червоного Півмісяця.
Розвиток волонтерського руху є незмінним пріоритетом і стратегічним завданням Товариства.

Фото – учасників Асамблеї
Прес – служба Львівської ОО ТЧХУ


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.