Міжнародний день нестримної пристрасті – свято, яке не рекомендується відзначати


Сьогодні є шанс замислитися: чи пристрасть не полонила мене? Зробити такий аналіз є нагода нині, 11 червня, коли відзначається Міжнародний день нестримної пристрасті. Ці червневі заходи у другий декаді місяця мають традиційний щорічний характер.

Ідея цього незвичайного свята виникла у деяких англомовних користувачів соцмереж влітку 2018 року. У 2019 інтерес до неї виявив ряд ресурсів ЗМІ. Так свято стало відомим більш широкій аудиторії.

Пристрасть – часто негативний емоційний стан і прагнення володіти чимось або кимось виключно для себе самого, і в цілому контекст цього явища, як правило, суто егоїстичний. Пристрасна людина цілком може потрапити в полон якоїсь сліпоти, ігнорувати безліч обставин і очікувань оточуючих його людей, навіть нашкодити собі самому.

Нестримна пристрасть, на жаль, взагалі має на увазі відсутність будь-якої надії на благополучний результат будь-якого прагнення, і ми не рекомендуємо відзначати це свято, але використовувати цей день, щоб ще раз замислитися: чи не перебуваємо ми в полоні будь-якої нестримної пристрасті.

Бажаємо Вам бути вільними!

Фото – зі сторінки ScottBarrykaufman.com
За джерелом:
https://www.dilovamova.com/index.php?page=10&event=204698

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.