Міжнародний день друзів (ВІДЕО)


Кожний рік 9 червня в багатьох країнах світу відзначають День друзів. Рішення про створення цього свята вперше прийняв у 1935 р. Конгрес США.

Через 23 роки це рішення також підтримали представники ООН, але конкретну дату так і не затвердили. 9 червня залишилось неофіційним днем для святкування.

Присутність друзів у житті кожної людини важко переоцінити. Але знайти справжнього друга дуже складно і вважається вдачею, так само як бути для когось справжнім другом. Тому День друзів – ще один привід нагадати всім про важливість дружби, ще одна змога навчитись дружити та цінувати вірність.

Пік популярності цього свята прийшовся на час поширення соціальних мереж, в яких зазвичай «друзів» у декілька разів більше, ніж у реальному житті. В День друзів вітайте френдів у мережі, не забувайте про тих, хто і в житті ділить з вами перемоги та негаразди. Висловлюйте своїм друзям вдячність, радійте та радуйте щирими словами підтримки та любові.

Існують й інші свята, які популяризують тему дружби. Так, в передостанній день липня шануються дружні взаємовідносини між народами та країнами. Кажуть, що жіночої дружби не існує, але спростувати це можуть справжні подружки, святкуючи у другій половині серпня День жіночої дружби. Цілий тиждень у травні є тижнем давніх та нових друзів, а місяцем дружби вважається лютий.
Фото – ілюстративне
За джерелом:
https://daytoday.com.ua/podiya/mizhnarodnyy-den-druziv/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *