МФТЧХ і ЧП, Британський Червоний Хрест та НК ТЧХУ – надіслали у Львів першу партію гігієнічної допомоги

МФТЧХ і ЧП, Британський Червоний Хрест та НК ТЧХУ – надіслали у Львів першу партію гігієнічної допомоги, для протиборства з Covid-19.


Як ми уже повідомляли, починаючи з 25 березня , Львівщина оголошена у червоній зоні карантину на Covid-19. У зв’язку з цим, світова громадськість Червоного Хреста та НК ТЧХУ вирішили надати вразливим мешканцям області гуманітарну допомогу.


Сьогодні надійшла перша партія з гігієнічними наборами, які закуплені коштом міжнародних жертводавців і скеровані у Львів в рамках програми «Надання продовольчої та гігієнічної допомоги, пов’язаної з Covid-19, вразливим верствам населення».


«ЛОО ТЧХУ на даний час не має своїх власних складських приміщень, тому ми звернулися до Львівського казенного експериментального підприємства засобів пересування i протезування», – зазначила Уляна Стельмах, голова Львівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України.


«Ми раді допомогти Червоному Хресту чим зможемо, сподіваючись, що у майбутньому слово про допомогу вже буде за нашими партнерами», – констатував директор підприємства Павло Василюк.

Справді, перспективи співпраці тут багатющі. Річ у тім, що незважаючи на збройний конфлікт на сході країни і на значну кількість бійців з ООС з пораненнями, котрі повертаються додому скаліченими і потребують протезування, завод працює у пів сили. Немає інвесторів, відповідного обладнання, матеріалів тощо. Все це треба виправляти, і чим швидше, тим краще. Червоний Хрест зміг би підставити своє дружнє плече.


Для організованої роздачі цієї допомоги, напередодні у районних організаціях ТЧХУ було складено списки малозабезпечених, котрі входять до вікової категорії 65+. Запрошення кожному бенефіціарію надійде додатково.


Фото – Ірини Апостолюк
Прес – служба Львівської ОО ТЧХУ
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.