МФТЧХ і ЧП, Британський Червоний Хрест та ТЧХУ – надіслали у Львів продуктові набориМФТЧХ і ЧП, Британський Червоний Хрест та ТЧХУ – надіслали у Львів 22 тонни продуктових наборів, для категорії підопічних віком 65+


З 26 квітня Львівщина переведена з червоної у жовту зону карантину на Covid-19. До цієї радісної новини додалася ще одна: світова громадськість Червоного Хреста та НК ТЧХУ прислали у Львів продуктові набори. Сьогодні, 26 квітня, надійшла основна партія продуктів у кількості 22 тонни. Закупка продуктів, фасування і оплата транспортних послуг здійснена коштом міжнародних жертводавців. Надійшли вони у Львів в рамках програми «Надання продовольчої та гігієнічної допомоги, пов’язаної з Covid-19, вразливим верствам населення».


Так як ЛОО ТЧХУ на даний час не має своїх власних складських приміщень, тому довелось скористатися складами Львівського казенного експериментального підприємства засобів пересування i протезування.
Зазначимо, що 300 наборів зі складу сьогодні отримала Шевченківська РО м. Львова ТЧХУ, яку очолює Наталія Семочко.
Для організованої роздачі цієї допомоги, напередодні у районних організаціях ТЧХУ було складено списки малозабезпечених, котрі входять до вікової категорії 65+. Забрала 71 набір сьогодні й Галина Олег, голова Сихівської РО м. Львова ТЧХУ. Розпочала видачу у с.Рудному, яке входить у структуру Великого Львова.
Решта наборів будуть роздані по районних організаціях Червоного Хреста м. Львова найближчим часом. Всі бенефіціарії, внесені у списки підопічних ЛОО ТЧХУ, що належать до категорії 65+, матимуть до свят суттєву допомогу.


Фото – Ірини Апостолюк
Прес – служба Львівської ОО ТЧХУ

.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *