«Мрія на всіх»: відбулось благодійне сходження на гору Пікуй за участі Червоного Хреста

У неділю, 12 травня, відбулось благодійне сходження «Мрія на всіх» на найвищу вершину Львівщини – г. Пікуй.

Цього разу втілилась в реальність мрія Романа Панченка – учасника Ігор Нескорених, якому вдалося здійснити сходження на першу в своєму житті гору, завдяки візку «джульєтка».

«Навіть після повернення додому мене переповнювали емоції. Я зміг піднятись на гору, і це було круто, мені дуже сподобалось. Хочеться повторити ще, а в майбутньому мрію підкорити Еверест», –  розповів Роман Панченко .

Метою сходження є допомога учасникам бойових дій в ООС, котрі отримали травму опорно-рухового апарату, вести активний спосіб життя, організувати психологічну реабілітацію воїнів, налагодити проведення цікавого та корисного дозвілля. Це тим більш важливо, що з початку року Львівська ОО ТЧХУ приєдналася до програми Червоного Хреста з психосоціальної підтримки саме цієї категорії бенефіціаріїв та родин ВПО.

Окрім цього, під час мандрівки на гору Пікуй (1408 м) проходив благодійний збір коштів проекту VeteransGo для організації наступних походів у гори ветеранів бойових дій різних груп інвалідності.

До участі в підкоренні гори приєднались 100 осіб, серед яких  учасники бойових дій в ООС та члени їх сімей, внутрішньо переміщені особи та активні мешканці Львівщини.

Зазначимо, що благодійна акція відбувається в межах проекту VeteransGo спільно з альпклубом Freetour, Фондом здійснення мрій On 3 wheels, гірською оперативно-рятувальною службою ЛОО ТЧХУ «ГОРС», а також управлінням туризму та курортів облдержадміністрації, за підтримки Турківської райдержадміністрації.

З 2018 року це вже третє сходження на гору для осіб з інвалідністю, що організовується в партнерстві з управлінням туризму і курортів ЛОДА.

Відповідали за безпеку учасників сходження рятувальники-волонтери «ГОРС» ЛОО ТЧХУ: Viktor Barannyk,Olko Gordiychuk,Julia Khvorostiak,Vasyl Bezushko,Sergii Churakov,Yura Oliinyk

Фото -Yura Oliinyk

За джерелами:

https://loda.gov.ua/news?id=44958

https://www.facebook.com/GORS.Lviv/photos/pcb.1458265410990193/1458263397657061/?type=3&theater

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *