Мостиська РО ТЧХУ, що на Львівщині, взяла участь у відзначенні Всесвітнього дня боротьби проти туберкульозу

 

Мостиська РО ТЧХУ, що на Львівщині, відзначила Всесвітній день боротьби проти туберкульозу усним журналом і виставкою інформаційно-пропагандистської літератури.

 

24 березня – Всесвітній день боротьби проти туберкульозу. Цей день ще називають Днем білої ромашки, бо вона красива, ніжна, життєрадісна, такі квіти несуть з собою віру в краще майбутнє і символізують чисті легені.

 

 

Усний журнал “Скажемо туберкульозу:”НІ!” та тематична виставка “Разом здолаємо туберкульоз” проведені в приміщенні бібліотеки с. Хоросниця (Мостиська ОТГ).

 

 

Запрошений завідуючий сільським ФАПом Богдан Біганський ознайомив присутніх з історією захворювання та відкриття збудника туберкульозу, розглянув причини розвитку та симптоматику захворювання, шляхи передачі інфекції і методику лікування. Він сказав, що туберкульоз – це не лише медична проблема, але і соціальна, тому треба акцентувати увагу на необхідності ведення здорового способу життя та дотримання правил профілактики захворювання на цю недугу.

 

 

В процесі проведення Усного журналу присутні користувались буклетами та літературою Червоного Хреста, випущеною на цю тему.

 

 

Оксана Рабій,

голова Мостиської РО ТЧХУ

Фото – автора

За джерелом:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=568917153506962&set=pcb.568929553505722&type=3&theater

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *