Митниця надала допомогу Львівській ОО ТЧХУ при доставці гуманітарного вантажу у КНП «8-а міська клінічна лікарня м. Львова»Від Баварського Червоного Хреста 19 липня на адресу Львівської ОО ТЧХУ поступив гуманітарний вантаж, – функціональні ліжка і матраци до них, які пройшли розмитнення на МП МП «Городок» Галицької митниці ДФС.

В оперативній доставці цього гуманітарного вантажу з Німеччини в Україну взяли активну участь багато людей доброї волі, а також працівники Городоцького відділення митниці, якою керує Андрій Степанович Бойцун.


Безпосереднє оформлення відповідних документів і огляд гуманітарного вантажу здійснила 19 липня за дорученням керівництва інспектор Катерина Петрівська, котра оперативно і сумлінно виконала всі формальності, передбачені при розмитненні.Червоний Хрест Львівської області висловлює подяку всім добротворцям, котрі брали участь у цій благодійній акції, а також всьому колективу Городоцького відділення митниці, котрі мають державницьке мислення і вміють оперативно працювати з гуманітарними вантажами.

Фото – учасників розмитнення
Уляна Стельмах,
голова Львівської обласної організації ТЧХУ
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.