Маша Єфросиніна заговорила про насильство у сім’ї: “Соромно розповісти близьким”Популярна українська телеведуча, блогерка і благодійниця, котра активно співпрацює з Товариством Червоного Хреста України, Маша Єфросиніна часто ділиться зі своєю аудиторією цікавими публікаціями на власній сторінці в соціальній мережі Instagram.
Цього разу 42-річна знаменитість розповіла про нову безкоштовну онлайн -платформу для жінок, котрі зіткнулися з насильством в сім’ї.
На знімку: Віктор Березенко, засновник Інституту когнітивного моделювання у Києві, Маша Єфросиніна, телеведуча, блогерка, ініціаторка інформаційної кампанії #Мені здається, Максим Доценко, генеральний директор Національного комітету Товариства Червоного Хреста України.

“Фонд “Маша” разом з Інститутом когнітивного моделювання та Товариством Червоного Хреста України давно працюють над створенням такого майданчика, де його творці намагатимуться надати психологічну підтримку людям, котрі зіткнулися з тиранією.


«І сьогодні, нарешті, я можу оголосити, що платформа готова! Понад 30 психологів, котрі спеціалізуються на темі домашнього насильства, відтепер надаватимуть допомогу постраждалим. Абсолютно безкоштовно!
Це ще один великий крок у рамках нашої інформаційної кампанії # Мені здається https://www.instagram.com/explore/tags/МеніЗдається/?utm_source=ig_embed у боротьбі з проблемою. Те, про що зазвичай соромно розповісти близьким, Ви зможете обговорити з фахівцем! Наслідки у насильства можуть бути катастрофічними, аж до депресії і суїцидальних думок. Не тримайте цей біль в собі, перервіть мовчання, довіртеся психотерапевту і зробіть перший крок до нового життя!” – написала Єфросиніна на своїй сторінці в Instagram.Фото – із Instagram Маші Єфросиніної
За джерелом:
https://kyiv.znaj.ua/388774-masha-yefrosinina-zagovorila-pro-nasilstvo-v-sim-ji-soromno-rozpovisti-blizkimЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *