Марія Савчук – волонтер Червоного Хреста

На концерті у Львівському обласному клінічному психоневрологічному диспансері з нагоди Дня медичного працівника я зустріла давню знайому Марію Савчук, матір трьох дітей, котра два роки тому працювала у мене у Личаківській РО м. Львова ТЧХУ медичною патронажною сестрою.

 

 

Львівське медичне училище вона закінчила з відзнакою. Любила проводити навчання першій допомозі у школах. Учні завжди уважно її слухали, засипали запитаннями, не відпускали після закінчення тренінгу, хотіли щоб пояснила їм ще яку-небудь иему.

Тепер Марія – процедурна медична сестра у Львівській обласній психлікарні. Має більший заробіток. Робочий кабінет. Не потрібно за власні кошти їздити по місту від домівки одного лежачого хворого до іншого, як це було раніше.

 

 

У вільний від  роботи час вона бере участь у вокально – інструментальному ансамблі «Мальви», з яким і приїхала у психоневрологічний ансамбль давати концерт.

 

 

Поцікавилася, чим живе Червоний Хрест сьогодні. Дізнавшись, що крім першої долікарської допомоги, освоюємо нову галузь – надання першої психологічної допомоги, виявила бажання брати у цій справі участь як простий волонтер Червоного Хреста.

Покликання, яке знайдеш замолоду, провадить нас по життю всюди, де б ми не були, і щоб не робили. Марія Савчук – одна з цих щасливих людей.

 

Фото – автора

Ірина Апостолюк,

голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *