Маленькі львів’яни, учасники Міста професій, – гості Червоного Хреста (ВІДЕО)У Місті професій кожна дитина мала можливість спробувати себе у різних галузях народного господарства, а також ближче познайомитись з діяльністю Львівської ОО ТЧХУ.

Вчора, 11 вересня, у Львові в парку імені Івана Франка відбувся профорієнтаційний фестиваль «Місто професій», де діти спробували себе у різних професіях.

Місто професій діяло у парку імені Івана Франка з 12:00 до 16 год. Тут облаштували низку локацій, на яких діти знайомилися з різними професіями: архітектора, будівельника, лікаря, інженера, пожежника, поліцейського, бізнесмена, банкіра, балерини, діяльністю волонтерів – червонохрестівців та ін.

Завдяки інвентарю та вигадливим атракціонам дітвора випробувала на собі цікаві для неї професії і «влаштувалася на роботу». Кожна дитина, незалежно від віку, отримувала паспорт – своєрідну трудову книжку. У ній робилася позначка про те, що дитина освоїла професію.

Всі охочі мали змогу посидіти в кабіні пожежного автомобіля чи снігоболотохода «Богун», який використовують працівники пошуково-рятувальної групи.


Локацію «Рятувальник» було видно ще здалеку, адже масивна пожежна техніка своїм виглядом привертала увагу відвідувачів.


Знайомство із професією пожежного-рятувальника починалося із майданчика «Гасіння з пожежного ствола». Рятувальники навчали дітей вправлятися пожежним стволом та гасити умовну пожежу. Ознайомили з аварійно-рятувальним обладнанням.


Справжній ажіотаж відбувався на майданчику «Переправа», який представили рятувальники пошуково-рятувальної частини. Тут хлопці й дівчата вправлялися в переправі по натягнутій мотузці.

На святі професій Червоний Хрест Львівщини запросив дітей на заняття з творчими елементами.

Провела заняття Анна Качмарик, координатор програми з психосоціальної підтримки Червоного Хреста у Львівській області.

«Нам вдалось реалізувати соціальну акцію, під час якої батьки та діти отримували наклейки «Корисні звички для зміцнення здоров’я», провести заняття з елементами творчості, адже ми продовжуємо створювати листи-подяки, які зовсім скоро подаруємо лікарям нашого міста, інформувати населення про діяльність Червоного Хреста України», – написала згодом Анна Качмарик на своїй сторінці “Психосоціальна підтримка на Львівщині” у соціальній мережі Facebook.

Допомагала Анні у благодійній акції інструктор Червоного Хреста з психосоціальної підтримки  Вікторія Зубик.


У святі взяли участь Уляна Стельмах, голова Львівської ОО ТЧХУ, та Ірина Валько, тренер з першої допомоги у Червоному Хресті Львівщини.

Участь Уляни Михайлівни та Ірини Миколаївни була тим більше необхідною, так як у Місті професій був розгорнутий намет Червоного Хреста, у якому інструктори з першої допомоги надавали учасникам свята, при потребі, необхідну їм допомогу.

Принагідно біля намету працівники ЛОО ТЧХУ та волонтери роздавали учасникам свята буклети і листівки про діяльність Червоного Хреста.


У парку працювала фотозона, де можна було зробити пам’ятну світлину в шоломі та бойовому одязі рятувальників.

Червонохрестівці ж сфотографувалися із пластунами, котрі прийшли на свято також вибрати собі майбутню професію.Довідково:

Доповненням до нашого репортажу може послужити відеосюжет, знятий прес-службою ГУ Нацполіції у Львівській області.

Фото – автора

Ірина Апостолюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.