Майданчик у Личаківському районі Львова адаптують для дітей з інвалідністю

До кінця вересня дитячий майданчик у Личаківському районі Львова облаштують елементами, доступними для дітей з обмеженими можливостями.

На вул. Личаківський, 119 вже тривають ремонтні роботи. На дитячому майданчику оновлюють старі ігрові елементи та планують закупити декілька нових, які будуть зручні у користуванні для дітей з інвалідністю.

«Ми приводимо до ладу дитячий майданчик: пофарбували 2 елементи гойдалки, зараз маємо встановити карусель, гойдалку і дитячу гірку. Хочемо закупити ігровий елемент, який дасть змогу користуватися майданчиком й дітям з обмеженими можливостями», – розповів голова Личаківської районної адміністрації Іван Лозинський.

Біля майданчика вже облаштована нова огорожа, тротуар укладають. Паралельно з дорожніми роботами на вулиці Личаківській облаштують і під’їзд до майданчика.

На закупівлю нових каруселей передбачено 30 тис. грн.

До слова, такий же майданчик для дітей з особливими потребами облаштовують біля Львівського цирку. Також на днях на пр. Чорновола відкрили спортивний майданчик, пристосований для людей з інвалідністю.

 

Фото ілюстративне  – з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:

https://zaxid.net/maydanchik_u_lichakivskomu_rayoni_lvova_adaptuyut_dlya_ditey_z_invalidnistyu_n1435892

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *