Магнітні бурі у квітні, коли розбушуються і як пережити
Магнітні бурі в квітні 2021 року будуть переважно слабкими, але на 2 дні в Україну таки прийде тривала і сильна магнітна буря.

Найближча магнітна буря 8-10 квітня розпочнеться як помірна, але 10 квітня набере сили.

Про це повідомляють в Лабораторії рентгенівської астрономії сонця.
Сильна буря займе всього два дні, проте вразить усіх своєю міццю. Вона розпочнеться 16 квітня зі збурення магнітосфери «червоного» рівня (5 з 10 балів), а до 17-го квітня її активність впаде до 4 балів.

Календар магнітних збурень на квітень 2021 року виглядає наступним чином:
8-9 квітня – 4 бали;
10 квітня – 5 балів;
16 квітня – 5 бали
17 квітня – 4 балів.

Відзначимо, що наслідки від магнітної активності гостро відчувають на собі метеочутливі та літні люди з хронічними захворюваннями, а також ті, хто має серцево-судинні недуги.

Під час магнітної активності може спостерігатися цілісний перелік симптомів, таких як загострення хронічних захворювань, головні болі, запаморочення, підвищення тиску, тахікардія, проблеми із судинами, болі в спині і м’язах, суглобах, нудота, апатія, безсоння або навпаки, сонливість, дратівливість, почуття тривоги.

Щоб пом’якшити шкідливий вплив магнітних бур, медики рекомендують дотримуватися основних правил здорового способу життя:

– висипатися;
– дотримуватися розпорядку дня;
– гуляти на свіжому повітрі (уникаючи прямих променів сонця);
– відмовитися від важкої і жирної їжі, кави та алкоголю;
– пити трав’яні чаї;
– випивати не менше двох літрів води в день;
– тим, хто страждає від хронічних захворювань, – обмежити фізичні навантаження і мати необхідні лікарські засоби під рукою.

Магнітні бурі – це обурення геомагнітного поля Землі, які можуть тривати від декількох годин до декількох діб і можуть мати різну інтенсивність. Магнітні бурі впливають на роботу систем зв’язку, викликають технічні збої.


Колаж – ілюстративне
За джерелом:
https://prozoro.net.ua/2021/04/05/magnitnye-buri-v-aprele-kogda-razbushuyutsya-i-kak-perezhit/?utm_source=viber&utm_medium=messenger&utm_campaign=viber_article


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.