Магнітні бурі у вересні 2021: календар безпечних та небезпечних для самопочуття днівЗнаючи точні дати магнітних бур у вересні 2021 року можна заздалегідь підготуватися до них, і вберегти свій організм від їх негативного впливу.

Сильні магнітні бурі у вересні негативно позначаться на самопочутті метеозалежних людей, людей старшого віку та людей з хронічними захворюваннями. Які дні будуть найнебезпечнішими?

Магнітні бурі у вересні 2021 року будуть досить сильними й негативно позначаться на здоров’ї людей. Відомо, що геомагнітні коливання впливають на біоритми людини, центральну нервову систему і серцево-судинний ритм. Магнітні бурі у вересні можуть викликати значне погіршення самопочуття, стрибки тиску, проблеми з серцем, безсоння й дратівливість. Для того, щоб завчасно підготуватися до негативного впливу природних явищ, необхідно знати календар магнітних бур на вересень 2021.

Коли будуть магнітні бурі у вересні


У вересні очікується дві найсильніші магнітні бурі, які негативно позначаться на здоров’ї людини. Одна на початку, а друга в кінці місяця.
►2 вересня — будуть відчуватися магнітні коливання середньої сили величиною в три бали. Люди з проблемами серця і гіпертоніки першими відчують погіршення самопочуття.
►3 вересня — магнітна буря досягне чотирьох балів в першій половині дня, а до вечора посилиться до п’яти — це червоний рівень небезпеки. У ці дні людям з хронічними та серцево-судинними захворюваннями і метеозалежним людям слід бути вкрай обережними, стежити за самопочуттям, не перевантажуватися і більше відпочивати. У цей день можливі сильні головні болі, нудота, неуважність, психологічні розлади, проблеми зі сном, дратівливість або, навпаки, апатія. Магнітні бурі 3 вересня є небезпечними для всіх людей. Проблеми зі здоров’ям можуть відчути як здорові люди, так і люди з хронічними захворюваннями.
►11 і 12 вересня — очікуються магнітні бурі середньої тяжкості. Ці дні припадають на вихідні, тому пережити їх буде значно легше. Пік припаде на ранок неділі 12 вересня. Тому необхідно в цей день добре виспатися і, по можливості, більше відпочивати.
►З 18 по 21 вересня — очікуються сильні магнітні бурі (4-5 балів). До них метеозалежним людям необхідно буде підготуватися заздалегідь. Запастися лікарськими препаратами, більше відпочивати, не нервувати і, по можливості, залишатися вдома. У ці дні підвищується ризик виникнення інфарктів і інсультів. Також люди можуть скаржитися на:
• мігрені, головні болі, стрибки тиску
• прискорене серцебиття, тахікардію
• дратівливість, агресію або апатію
• втрату апетиту і безсоння
• загострення хронічних захворювань

Як пережити магнітні бурі у вересні 2021

У дні сильних магнітних бур фахівці радять:
• заздалегідь подбати про наявність медикаментів в домашній аптечці
• уважно стежити за самопочуттям і при його погіршенні негайно викликати лікаря
• по можливості залишатися вдома, не відвідувати громадські місця
• не сідати за кермо, а скористатися громадським транспортом
• не перепрацьовувати, більше відпочивати
• пити багато води, заспокійливий чай, вживати багато фруктів і овочів
• відмовитися від кофеїну


Фото – з відкритих джерел
За джерелом:
https://1plus1.ua/novyny/magnitni-buri-u-veresni-2021-kalendar-bezpecnih-ta-nebezpecnih-dla-samopocutta-dnivЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *