Ліга студентів Асоціації правників України провела у Львові ІІ Школу з медичного права

 

Представники кафедри медичного права ФПДО ЛНМУ ім. Данила Галицького взяли участь у ІІ Школі з медичного права, організованій Лігою студентів Асоціації правників України.

 

25-26 березня завідувач кафедри медичного права ФПДО, кандидат юридичних наук, доцент, член президії Личаківської РО м. Львова ТЧХУ- Ірина Сенюта та асистент цієї ж кафедри Дмитро Клапатий взяли участь як спікери у ІІ Школі з медичного права, організованій Лігою студентів Асоціації правників України.

 

Цьогоріч ключовим організатором був Локальний осередок Ліги студентів АПУ у НУ «Львівська політехніка». Доцент ІринаСенюта презентувала доповідь на тему «Дефекти надання медичної допомоги. Причинно-наслідковий зв’язок», а Дмитро Клапатий виступив з доповіддю на тему «Психіатричні лікарні в Україні. Порушення ст. 3 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод. Практика ЄСПЛ».

 

У заході взяли участь і студенти – правники, і студенти – медики. Дуже важливо, що медичне право об’єднує медиків і правників, забезпечує «кровообіг» знань на принципі мультидисциплінарності, захоплює майбутніх фахівців ще зі студентської лави!

 

 

Фото – прес – служби ЛНМУ ім. Данила Галицького

За джерелом:

http://www.meduniv.lviv.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=3717%3A2017-03-27-3&catid=1%3Alatest-news&Itemid=50&lang=uk

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.