Львівщина презентувала досвід розвитку туристичної інфраструктури для активних туристів у Києві

Днями у Києві відбулось засідання робочої групи з питань знакування та маркування маршрутів активного туризму України під головуванням заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі  Михайла Тітарчука.

Начальник управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації Наталія Табака презентувала заходи з  розробки та ознакування туристичних шляхів у Львівській області у 2017 році, зокрема: 3 туристичні шляхи активного туризму загальною протяжністю 40 км в гірських районах області, облаштування локацій короткотермінового відпочинку та створену інтерактивну карту 121 пікнік локацій, а також роботи щодо ознакуванння автомобільного туристичного шляху Львів – Броди.

Також під час засідання підтримали пропозиції представників з Львівщини щодо подальшого формування мережі туристичних шляхів в Україні:

  • Розробка проекту мережі туристичних шляхів активного туризму на  національному та регіональному рівнях згідно ДСТУ 7450 та узгодити з обласними адміністраціями;
  • Розробка методику з проектування траси туристичного шляху, розрахунку кількості та розмірів туристичних знаків, встановлення знаків на шляху та підготовки документації на ознакований туристичний шлях згідно ДСТУ 7450;
  • Проведення навчально-методичного семінару для фахівців зі знакування туристичних шляхів зацікавлених областей України з практичними заняттями на ознакованих шляхах

Довідково:

Під час засідання Ради туристичних міст і регіонів України на Львівщині (16-17 березня 2017 року) прийняли рішення щодо здійснення знакування туристичних шляхів згідно з вимогами державного стандарту (ДСТУ 7450:2013) «Туристичні послуги. Знаки туристичні активного туризму» розробниками якого є фахівці з Львівщини.

У Львівській області існує багаторічний досвід створення туристичних шляхів на основі згаданого стандарту та розроблено 31 пішохідний шлях, 33 велосипедні, 1 кінний, 1 лижний, 20 еко-стежок, та 121 пікнік локація.

 

У цих здобутках чималий внесок ЗШР Червоного Хреста Львівщини «ГОРС», який очолює член президії Львівської ОО ТЧХУ Михайло Яворівський. Зараз члени його загону працюють над знакуванням нового лижного маршруту поблизу Славська у Карпатах.

Про те, як його добровольці – червонохрестівці супроводжували туристів на новому маршруті у с. Корчин Сколівського району, докладніше див – http://lviv-redcross.at.ua/blog/2017-08-28-11206 .

.Фото – ЗШР Червоного Хреста Львівщини «ГОРС»

За джерелом:

http://loda.gov.ua/news?id=32215

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *