«Львівщина з понеділка переходить у «жовту» зону», – НемчіновДержкомісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила з 26 квітня скасувати червоний рівень епіднебезпеки поширення COVID-19 на території Львівської області та застосувати обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для жовтого рівня.

Як передає Укрінформ, про це поінформував міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов у Фейсбуці.

“Сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За результатами Державна комісія вирішила скасувати з 00 години 00 хвилин 26 квітня 2021 року червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Львівської області, та застосувати на території Львівської області обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для жовтого рівня епідемічної небезпеки”, – зазначив Немчінов.

Як повідомляв Укрінформ, 25 квітня Міністерство охорони здоров’я оновило карантинні зони. “Червоними” є Київ і 10 областей.

В Україні за минулу добу, 24 квітня, зареєстрували 7 930 нових випадків коронавірусної хвороби, летальних випадків – 231. За весь час пандемії в Україні захворіло – 2 025 271 особа, з яких 42 323 людей померли.

Фото – Укрінформ
За джерелом:
https://www.ukrinform.ua/rubric-regions/3234700-lvivsina-z-ponedilka-perehodit-u-zovtu-zonu-nemcinov.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.