Львівські онкологи – учасники V Міжнародного симпозіуму з хвороб грудної залози в м. Дюсельдорфі

 

У м. Дюсельдорфі 28 – 29 квітня відбувся V Міжнародний симпозіум з питань лікування захворювань грудної залози. В заході брали участь провідні вчені та фахівці зі світовим ім’ям. Львівський онкоцентр представляли (на фото): хірург відділення реконструктивної хірургії Тарас Одноріг, заступник головного лікаря Орест Тріль, мамолог Орест Галай, онколог Червоноградської міської лікарні Сергій Шмир та радіолог Андрій Хавунка.

Доповідачі не лише ділились своїм досвідом, інколи негативним, але й пропонували на розгляд колег нові методи пластики грудної залози, покази до органозберігаючих операцій, реабілітацію пацієнток після хірургічного лікування.

Завдяки підтримці субпроекту Світового банку “Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області” наші лікарі є в тренді сучасної онкології та хірургії грудної залози. Участь у цьому симрозіумі була вкрай важливою не лише для лікарів, а й для пацієнток із захворюваннями грудної залози.

 

Довідково:

Люди, що постраждали від онкозахворювань, дуже часто потребують не тільки допомоги медиків, але і комплексної допомоги від держави і громадськості. У Червоному Хресті це дуже добре розуміють, і роблять все що до снаги, особливо те, що стосується інформаціцйно – пропагандистських компаній, спрямованих на своєчасне залучення пацієнтів до обстежень у мамологів.

Нещодавно завідувач кафедри медичного права ЛНМУ ім. Данила Галицького, кандидат юридичних наук, доцент, президент ВГО «Фундація медичного права і біоетики України», член президії Личаківської РО м. Львова ТЧХУ Ірина Сенюта стала також і членом наглядової ради Львівського обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення. Це значить, що і правовий захист онкохворих буде організований незабаром на належному рівні.

 

Фото – ДОЗ ЛОДА

За джерелом:

http://www.health-loda.gov.ua/ukr/news/lvivnews/5931.html

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.