Львівські медики на собі випробували індійську вакцину від дифтерії (ВІДЕО)

Львівські медики показують приклад іншим. Близько півсотні працівників обласного лабораторного центру, колишньої санстанції, зробили у четвер, 1 лютого, щеплення АДП-М для посилення імунітету. У такий спосіб вони закликають містян зробити щеплення від дифтерії.

Дорослі також мають подбати про щеплення проти правця та дифтерії. Це так звана ревакцинація, яку варто повторювати кожні 10 років. Щеплення для дорослих цією вакциною абсолютно безкоштовне. Антитоксином на сьогодні забезпечені всі заклади охорони здоров’я міста.

Вакцинованим радять у цей день не мочити тіло. Адже реакція організму можлива у перші 24 години. Про це усіх після вакцинації попереджають медсестри. Можливе підвищення температури навіть до 38 градусів і почервоніння в місці уколу. Переконують, вакцина в усіх амбулаторіях та поліклініках міста однакова. На відміну від дитячої, дорослим колять тільки індійський препарат. Нетипових реакцій від неї не було.

«От всі нарікають: небезпека, індійська вакцина. Це проблема! Не знаю, чому і звідки виникли така недовіра. Але от сьогодні наші працівники абсолютно свідомо прийшли. Нікого ніхто не змушував. Прийшли на щеплення і ми своїм прикладом покажемо, що проблеми в тому немає», – зазначив заступник директора Львівського обласного лабораторного центру Олег Когут.

Нагадаємо, 31 січня обласний лікар-інфекціоніст Луганщиниповідомив про випадок захворювання на дифтерію у 31-річного чоловіка у м. Рубіжному. Проте після проведення лабораторних досліджень у мікробіологічній референс-лабораторії Центру громадського здоров’я МОЗ України випадок захворювання на дифтерію не підтвердився.

 

 

Фото – з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:

https://zaxid.net/lvivski_mediki_na_sobi_viprobuvali_indiysku_vaktsinu_vid_difteriyi_n1448038

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *