Львівських рятувальників захистили від кору

Кір – велика загроза не лише для дітей, але і для дорослих. Це дуже добре усвідомили в ДСНС Львівщини і тому вже нині тут вжили дієвих заходів із захисту працівників.

 

 

Сьогодні, 22 лютого 2019 року, фахівці мобільної бригади Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру провели вакцинацію понад 30-ти рятувальників ГУ ДСНС України у Львівській області.

 

 

Оскільки на Львівщині спостерігається спалах кору, а працівники ДСНС перебуваючи у надзвичайних ситуаціях, можуть контактувати з різними людьми, в тому числі і хворими на кір, тому вирішили захистити себе і провакцинуватися.

 

 

«Мобільна бригада ЗУСДМЦ сьогодні працює тут. Вкотре наголошую, що кожен з нас може бути в контакті з хворим на кір, і якщо не мати щеплення, то є велика ймовірність захворіти. Кір – висококонтагіозне інфекційне захворювання, яке не має обмежень в віці і захворіти може як дитина, так і дорослий. Особливо небезпечні наслідки після хвороби: пневмонія, втрата зору, отит, діарея, енцефаліт», – зазначила Оксана Пушкарьова, експерт департаменту з епідеміології.

 

 

Фото – прес-служби ЛОДА

За джерелом:

http://www.health-loda.gov.ua/ukr/news/lvivnews/7832.html

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *