Львівський ветеринарний університет увійшов у топ-10 аграрних ВНЗ України

Освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України 2017 року. В десятку найкращих аграрних ВНЗ країни увійшов і Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. З. Ґжицького.

Про це повідомляє прес-служба ЛНУВМ та БТ ім. С. З. Ґжицького.

У якості вихідних даних для складання рейтингу були використані найбільш авторитетні національні та міжнародні рейтинги вузів України: «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Вебометрикс». Кожен із цих рейтингів використовує різні критерії оцінювання вищих навчальних закладів.

Серед вказаних рейтингів були відібрані вищі навчальні заклади аграрного профілю та визначено їх рейтингові позиції.

Перший щабель зайняв Національний університет біоресурсів і природокористування (НУБІП), другий – Сумський національний аграрний університет (СНАУ), третій – Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. П. Василенка.

За публікаціями в науково-метричній базі «Scopus» Львівський ветуніверситет займає 2-е місце серед усіх аграрних ВНЗ.

Довідково:

В Личаківській РО м. Львова ТЧХУ дуже раді такій новині. Адже в цьому університеті створена і діє первинна організація Товариства, яка налічує 500 членів. І в цьому успіхові, без сумніву, є часточка роботи і волонтерів -червонохрестівців.

Очолює організацію кілька років підряд – старший викладач Галина Стус. Завдяки їй та активу очолюваної нею організації, тут дбають про поширення волонтерства, про пропаганду здорового способу життя, а також про безпеку життя студентів, що проявляється у вивченні з ними правил надання першої допомоги на тренінгах і майстер-класах, підготовлених інструкторами Червоного Хреста.

(Докладніше див. – http://lviv-redcross.at.ua/blog/2016-10-27-8740 ).

Разом з основними предметами, які необхідні для засвоєння навичок вибраної професії, в університеті прищеплюють майбутнім ветеринарам і біотехнологам почуття милосердя у повній мірі. Особливо це проявляється на Різдво, під час відзначення Нового року, празника св. Миколая та ін.

Один з репортажів про цей ВНЗ публікувався на нашому сайті під рубрикою  «Свята і будні Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.Гжицького».

(Докладніше див. – http://lviv-redcross.at.ua/blog/2015-12-18-6810 ).

Фото: vnz.univ.kiev.u

За джерелом:

http://zik.ua/news/2017/07/25/lvivskyy_veterynarnyy_universytet_uviyshov_u_top10_agrarnyh_vnz_ukrainy_1138491

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.