Львівська ОО ТЧХУ і партнери – медикам опорних лікарень м. Львова

Червоний Хрест Львівщини і його партнери потурбувалися, щоб у медиків опорних лікарень м. Львова не бракувало ін’єкційних одноразових шприців.

Про це червонохрестівці поінформували читачів у себе на сторінці у соцмережі Facebook.

«Нещодавно ми знову навідались у львівські лікарні з гуманітарною допомогою. Цього разу передали 20 тисяч штук шприців», – йдеться у повідомленні.

До цього додамо: одноразові шприци були доставлені у чотири опорні лікарні. Це – Львівська обласна клінічна лікарня, Львівський обласний госпіталь ветеранів війни та репресованих ім. Юрія Липи, Львівська обласна  інфекційна лікарня, Військово – медичний клінічний центр Західного регіону.

Для кожної лікарні вийшло в середньому по 5 тисяч одноразових шприців. Серед них були такі, що мали по два, п’ять, десять мілілітрів. Найдешевший з них коштував 0,97 коп., найдорожчий – 1,67 грн. Тож не важко підрахувати, що ціна всієї партії гуманітарної допомоги становила приблизно 26500 грн.

Даємо приблизну ціну тому, що дарувальники, а це місцеві львівські підприємці, побажали залишитися анонімними. «Не для реклами робимо пожертву на Червоний Хрест, а для швидшого подолання коронавірусу у нашому місті», – пояснив позицію меценатів Валентин Мойсеєнко, голова Львівської ОО ТЧХУ, котрий прийняв подарунок і червонохрестівським автотранспортом розвіз шприци по вищеперелічених опорних лікарнях.

Згідно із рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при ЛОДА на Львівщині частково послабили карантинні заходи , дозволивши з 7 липня роботу готелів, закладів громадського харчування, закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів та фітнес-центрів за умови дотримання протиепідемічних заходів та відповідних рекомендацій Головного Державного санітарного лікаря України.

Та карантин – не закінчився. Він тільки послаблений. І потрібно докласти ще багато зусиль, щоб його зняли повністю. Роль меценатів, їх допомога медикам, у цей час має велику вагу. Червоний Хрест закликає до милосердя і соціальної відповідальності всіх, хто має на це можливість і співчутливе серце Людини з великої букви.

Фото – Ірини Апостолюк і прес-служби ЛОО ТЧХУ

Прес-служба Львівської обласної організації ТЧХУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *