Львівська ОО ТЧХУ – Управлінню забезпечення прав людини Національної поліції України

Львівська ОО ТЧХУ провела для працівників Управління забезпечення прав людини Національної поліції України тренінг з першої допомоги

Усвідомлення людиною важливість володіти навичками надання першої допомоги дуже тішить ЛОО ТЧХ, одним з основних статутних напрямків роботи якої є навчання населення навичкам надання першої допомоги. Особливо важливі такі знання для людей , котрі присвячують себе служінню народу України і захисту прав і гідності кожного громадянина нашої держави.

Тому на звернення Управління забезпечення прав людини Національної поліції України до Львівської обласної організації ТЧХУ  про проведення тренінгу з першої допомоги для працівників Роти конвойної служби Головного управління національної поліції у Львівській області знайшло невідкладний відклик і 18 жовтня для 30 працівників, які безпосередньо займаються перевезенням та охороною затриманих, взятих під варту осіб, тренером Червоного Хреста Іриною Валько був проведений 6-годинний тренінг.

Всі  учасники тренінгу активно працювали, були зацікавлені в одержанні знань з першої допомоги і залишились задоволеними одержаними навичками надання першої допомоги. Манекени  та знання тренера послужили добрій справі.

Організатор цього тренінгу старший інспектор  відділу .уповноважених Голови з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності лейтенент поліції Андрій Британ , котрий також проходив тренінг і успішно виконав всі завдання, залишився задоволений навчаннями, як і увесь особовий склад конвойної Роти.

Фото – автора та Ірини Апостолюк

Ніна Добренька,

директор МСЦ ЛОО ТЧХУ, відповідальна за навчання населення першій допомозі