Львівська ОО ТЧХУ та Червоноградська МО ТЧХУ – співпрацюють з соціальною службою м. Червонограда

Карантин створив багато труднощів, особливо для самотніх літніх людей. Червоний Хрест Львівщини, в т.ч. й м. Червонограда намагається в міру своїх сил допомогти цій вразливій категорії населення.

Для допомоги найбільш потребуючим громадянам червонохрестівці спільно із фахівцями Червоноградського міського центру соціального обслуговування доставили та передали з дотриманням всіх запобіжних заходів 200 гігієнічних наборів для сімей людей похилого віку у м. Червонограді.


«Дякуємо нашим партнерам з @Червоноградський Терцентр за плідну співпрацю в доставці наборів», – написали червонохрестівці на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.


Повідомив про цю подію у соцмережах  й Червоноградський Терцентр.

«06.05.2020р. в пункт збору продуктів тривалого зберігання, медичних засобів і засобів гігієни при Червоноградському територіальному центрі було доставлено від Львівської обласної організації Товариства Червоного Хреста в особі голови організації В. Мойсеєнка гігієнічні набори для підопічних терцентру. При отримані наборів були присутні заступник міського голови Н. Турко і голова міської організації Червоного Хреста М. Горошко, директор територіального центру Л. Войтович», – йдеться у повідомленні Терцентру .

До цього додамо, впродовж найближчих місяців волонтери ЛОО ТЧХУ будуть проводити активності з психосоціальної підтримки в різних форматах та інформаційні компанії щодо COVID-19 – слідкуйте за новинами.


Допомога буде надана в рамках проекту із запобігання та реагування на спалах COVID-19 в Україні (HumFlex) у партнерстві з Данським Червоним Хрестом.

Фото – Червоноградської МО ТЧХУ

За джерелом:

http://lviv-redcross.at.ua/blog/2020-05-07-19298

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *