Львівська ОО ТЧХУ разом з ТВК «Південний» провела майстер-клас з великоднього декору

Сьогодні,13 квітня, в рамках ПСП Львівська ОО ТЧХУ разом з ТВК «Південний» провела майстер-клас з великоднього декору.

 

Сучасні майстри та креативні студії у передвеликодній період пропонують майстер-класи з традиційного писанкарства та святкового декорування.

 

Для волонтерів Червоного Хреста в рамках програми з ПСП було проведено двогодинний майстер-клас з великоднього декору. У таємниці цієї справи посвячувала присутніх майстриня Інна Тріщ з освітнього центру ProFisTART

 

 

Та на відміну від інших, нинішній майстер-клас на ТВК «Південний» не був присвячений традиційному писанкарству, як такому, тому що воно широко відоме у народі і про нього вже написано і сказано дуже багато.

 

 

Вибір червонохрестівців упав на дві теми: «Виготовлення декупажних писанок» та «Вишивка Пасхальних яєць стрічками». Писанки, виконані в техніці декупажу, вишиті та зваляні з вовни, прикрашені мереживом та тематичними наліпками, як ніколи, користуються зараз великою популярністю.

 

 

Обережно розписував свою першу писанку восьмикласник Любомир Савчин з Львівської СЗШ-81.

 

 

Колеги підбадьорювали Любомира: «Не сумнівайся, твої руки здатні творити дива та гарний настрій!»

 

 

Через години дві усі зібралися, щоб зробити колективний знімок і зафіксувати для історії, які сьогодні вони розписали великодні писанки.

 

 

Наступний майстер клас з писанкарства – через тиждень. Але на цей раз уже у центральному офісі Львівської ОО ТЧХУ, що на вул.Широкій, 81. Слідкуйте за повідомленнями у наших щоденних випусках новин.

Фото – учасників майстер-класу

Ірина Апостолюк,

голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *