Львівська ОО ТЧХУ підписала Меморандум з ЛМБФ «Сестри Даліли» про співпрацю20 травня Львівська обласна організація Товариства Червоного Хреста України підписала Меморандум про співпрацю з Львівським міським благодійним фондом «Сестри Даліли».

Сьогодні, 20 травня, між Благодійний Фонд “Сестри Даліли” та Львівською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України було підписано Меморандум про співпрацю, щоб спільними зусиллями допомагати пацієнтам з рідкісним (орфанним) захворюванням – легеневою гіпертензією.
Від Львівської ОО ТЧХУ документ підписала голова цієї організації Уляна Стельмах та юрист ЛМБФ «Сестри Даліли» Андрій Гулей, котрого уповноважила зробити це директорка Фонду Оксана Куліш.
Мета Меморандуму – об’єднати зусилля у наданні пацієнтам, хворим на легеневу гіпертензію, – інформаційну, психологічну, матеріальну, медикаментозну підтримку. Мова йде також про допомогу у створенні українського реєстру хворих з легеневою гіпертензією та про міжнародне співробітництво.
Підписавши юридичні документи, Червоний Хрест зробив перший крок для його втілення у життя: передав Фондові гуманітарну допомогу, отриману від закордонних спонсорів, – Британського Червоного Хреста, МФТЧХ і ЧП, та від вищестоячої організації – Національного комітету ТЧХУ.Адміністратор сторінки Фонду у соцмережі Фейсбук про цю подію зазначив наступне: «Головою Львівської обласної організації Товариство Червоного Хреста України – Уляна Стельмах, передано Благодійному фонду “Сестри Даліли” в рамках співпраці – гігієнічні набори для передачі пацієнтам із легеневою гіпертензією. Дякуємо Уляні Стельмах за щирість та початок плідної співпраці на благо пацієнтів».

Фото – Ірини Апостолюк
Прес-служба Львівської ОО ТЧХУ
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.