Львівська ОО ТЧХУ підписала меморандум про співпрацю з обласним центром соціальних служб


Сьогодні, 30 грудня, Львівська ОО ТЧХУ підписала меморандум про тіснішу співпрацю з обласним центром соціальних служб.

Родзинкою засідання президії Правління ЛОО ТЧХУ було підписання Меморандуму Червоним Хрестом Львівщини з Львівським обласним центром соціальних служб (надалі – ЛОЦСС), який очолює директор Ярослав Бордіян.
У документі окреслено спільні зусилля з поліпшення соціального захисту людей з вразливих категорій населення.
Сторони погодилися, що така співпраця має бути регулярною і всебічною. Тож передбачено, що вони здійснюватимуть сприяння органам місцевої державної влади, органам самоврядування та громадським інституціям у сфері впровадження та реалізації реформи системи інституційного догляду та виховання дітей у Львівській області.
У Меморандумі передбачено, що сторони налагодять сприяння у розробці спільних пропозицій і рекомендацій щодо соціальних проектів у новостворених громадах. Буде надаватися сприяння у спільній організації навчальних заходів для надавачів соціальних послуг, спеціалістів виконавчих органів місцевого самоврядування, котрі здійснюють управління системою надання соціальних послуг сім՚ям та дітям.
Передбачені також спільні заходи культурно-мистецького характеру, що спрямовані на популяризацію сімейних цінностей, здорового способу життя тощо.
Під час спільних заходів сторони зобов՚язалися згадувати одне про одного у ЗМІ та в соціальних мережах.

Фото – Ірини Апостолюк
Прес-служба Львівської ОО ТЧХУ
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *