Львівська ОО ТЧХУ продовжує видачу гуманітарної допомоги підопічним категорії 65+



Гуманітарна допомога, яка надійшла у Львів з Києва, викликала громадський резонанс: на видачу пакунків у районних організаціях ЛОО ТЧХУ прийшли і бенефіціарії, і ЗМІ.

З кіношниками наші шляхи зустрілися у Залізничній РО м. Львова ТЧХУ. Тут повним ходом йшла видача пакунків заявникам, готувалися до видачі і ті, які волонтери повинні були розвезти у цей день по домівках перестарілих, котрі не змогли через різні причини прийти за ними самостійно.




Видача проходила під керівним наглядом голови ЛОО ТЧХУ Уляни Стельмах, котра попутно дала інтерв’ю кіношникам для широкої громадськості, де розповіла детальніше про програму «Надання продовольчої та гігієнічної допомоги, пов’язаної з Covid-19, вразливим верствам населення», а також висловила подяку Британському Червоному Хресту, Міжнародній Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та НК ТЧХУ.




Доки тривало інтерв’ю, а також зйомка та інтерв’ю з бенефіціаріями, волонтери завантажили в автомобіль Червоного Хреста необхідну кількість пакунків для тих, хто самостійно не зміг за ними прийти, а заявники, подякувавши за пакунки, зібралися у зворотній шлях по домівках.




Видача гуманітарної допомоги не припинялася ані на мить, адже попереду радісне свято християн східного обряду – Великдень, і кожен з учасників благодійної акції поспішав укластися у жорсткі рамки часу, що залишився до цього великого празника.



Таким чином, коли в кінці робочого дня підбивали підсумки, то виявилося, що за день червонохрестівці обслужили 34 бенефіціаріїв з категорії 65+. Цифра ніби і невелика, але радісна: ще одна група львів’ян у потребі отримала до свят продовольчу підтримку.



Нагадуємо, що триває благодійна акція з продажу благодійних продуктових наборів до Великодня для вразливих верств населення, яку ініціював Червоний Хрест України спільно з ROZETKA. Оформити підтримку можна за посиланням: https://rozetka.com.ua/…/news…/promotions/red_cross_21/

Фото – автора
Ірина Апостолюк,
голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ




Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *