Львівська ОО ТЧХУ провела благодійну акцію до Дня знань разом з ТЦ «Епіцентр» Львів – 1
Напередодні святкування Дня знань, 31 серпня, Львівська ОО ТЧХУ провела благодійну акцію «Школярик» разом з ТЦ «Епіцентр» Львів-1.


Діти із багатодітних і малозабезпечених сімей, котрі перебувають під соціальним супроводом Червоного Хреста, отримали зошити, кольорові олівці, фломастери, інші канцелярські вироби, а також подарункові картки «Епіцентру», кожен на суму 250 грн.В акції взяли участь: голова Львівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Уляна Стельмах, а також директор ТЦ «Епіцентр» Львів -1 Микола Куницький та юрист торгового центру Тарас Козак.


З великою радістю і щирістю взяв участь в цій акції директор торгового центру Микола Куницький, котрий кожній дитині вручив подарункову картку. Крім того, Микола Васильович виділив додатково до ваучерів ще 2400 грн, на подарунки 8 дітям, підопічним Червоного Хреста, до Дня знань.Тож Уляна Михайлівна особисто вибирала на ці кошти для 8 дітей кольорові олівці, інші канцтовари із знанням справи, тому що такі благодійні акції доводилося робити за роки праці в Червоному Хресті не один раз.


Родичі дітей тут же на місці мали змогу отоварити ці подарункові картки.

Ось, наприклад, бабуся Ольга уже вибрала кольорові олівці, а ще шукає для Марічки, своєї онуки, потрібні акварельні фарби. У цьому навчальному році дівчинка піде у 4 клас.


Богданчик і Дем’ян з 1 вересня підуть у 1-й клас, тож свої покупки з бабусею Ольгою вони зробили дуже швидко. А ще один онук Володя також ретельно підбирав сьогодні зошити і канцтовари. З ними він піде завтра у 7 клас.


Діти раділи подарункам, дякували, обіцяли благодійникам добре вчитися.


Всього у цей день вручили подарунки 6 школярам молодших і середніх класів, а також 2 хлопцям – старшокласникам.Діти – це наша найбільша радість, надія, гордість і безмежне щастя! Тож побажаймо дітям міцного здоров’я та успіхів у навчанні, а благодійникам – велике спасибі!


Фото – автора
Ірина Апостолюк,
членкиня Львівської обласної організації Національної Спілки Журналістів УкраїниЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.