Львівська ОО ТЧХУ привітала своїх підопічних зі світлим празником Великодня


Львівська ОО ТЧХУ привітала своїх підопічних з Великоднем освяченими пасочками та продуктовими і гігієнічними наборами.


Як ми уже повідомляли, 30 квітня у Львівській ОО ТЧХУ освятили 30 пасок для підопічних. У цей же день їх роздали волонтери Червоного Хреста на чолі з Уляною Стельмах, головою Львівської ОО ТЧХУ, у родини, в яких є родичі з інвалідністю, вимушено переміщеними особами, а також ті, хто досяг 65-річного віку.Першою у списку значилася п. Марія Дмитрусевич, що самотньо живе у м. Львові на вул. Виговського.


Крім освяченої паски Уляна Михайлівна, котра знає п. Марію вже багато років, принесла їй і необхідні ліки від хронічних захворювань.


Крім того, п. Марії були видані гігієнічні та продуктові набори, які минулого тижня надійшли з Києва у Львівську обласну організацію ТЧХУ.
Другим пунктом маршруту була самотня бездітна родина, де у чоловіка Віктора Петровича Баса і його дружини, п. Валентини, медики встановили захворювання на ДЦП.Освяченій пасочці та гуманітарній допомозі від закордонних спонсорів з Червоного Хреста, зраділи і Віктор Петрович, і його вірна половина, п. Валентина. Тож цій родини також були видані продуктові і гігієнічні набори закордонних меценатів, тому що обом далеко за 65 років і вони потрапляють в обумовлену спонсорами вікову категорію.


Супровідні документи, як взірець для волонтерів, на цей раз заповнила особисто Уляна Михайлівна. Тож це був своєрідний майстер-клас, як треба працювати з бенефіціаріями у польових умовах.
У той день було багато інших відвідин підопічних. Останнього бенефіціарія зустріли червонохрестівці просто на вулиці.Дорогою додому зустріли бравого вояка, який вірою і правдою відслужив на сході України в рядах бійців ООС/АТО, Ігоря Собчака. Але його привітали з Великоднем тільки освяченою пасочкою і супутнім набором до неї, а продуктовими та гігієнічними наборами ні, бо… не досяг 65 років.
Сьогодні, коли Великодня акція завершена, ми від усієї душі складаємо подяку о. Михайлу, що виконав обряд освячення пасок, а також спонсорам – підприємцям з ринку «Південний» у м. Львові, Червоному Хреста Великобританії, Міжнародній Федерації Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, Національному комітету Товариства Червоного Хреста України.

Фото – Ірини Апостолюк
Прес-служба Львівської ОО ТЧХУЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *