Львівська ОО ТЧХУ – привезла гуманітарну допомогу у Бродівську міську лікарню


КНП «Бродівська центральна міська лікарня» отримала сьогодні,16 червня, гуманітарну допомогу від Львівської ОО ТЧХУ. Гуманітарну допомогу привезли у лікарню Голова Львівської ОО ТЧХУ Уляна Стельмах та голова Бродівської РО ТЧХУ Марія Кривчук. Прийняли її: генеральний директор медичного закладу Мирослав Тимусь, старша медична сестра Ірина Дячук та фармацевт Юлія Дубас.Так як у лікарні є відділення для вакцинування і лікування хворих на коронавірус, то медичний персонал постійно відчуває потребу у засобах індивідуального захисту.

Тож у гуманітарну допомогу ввійшли такі компоненти, як: захисні окуляри – 30 шт, респіратори з клапаном – 300 шт, захисні костюми – 50 шт, дезинфікуючі засоби – 20 шт. Все разом взяте, на загальну суму 38115 грн.

Генеральний директор медичного закладу Мирослав Тимус подякував червонохрестівцям за своєчасну допомогу, а також попросив передати слова вдячності Національному комітету Товариства Червоного Хреста України, що зібрали і передали у Львів ці необхідні захисні засоби під час пандемії на коронавірус.

Відеорепортаж про цю подію див. за посиланням:

https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fgolosvidrodjenia%2Fvideos%2F290162522843225%2F&show_text=false&width=560&t=0Фото – учасників благодійної акції
Прес-служба Львівської ОО ТЧХУ


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *