Львівська ОО ТЧХУ навчає першій допомозі майбутніх працівників правоохоронних органів

 

Група майбутніх працівників правоохоронних органів нашої держави, а теперішніх студентів Львівського Державного Університету Внутрішніх Справ  виявила бажання опанувати знання з навчання першій допомозі.

 

 

Згуртував навколо себе бажаючих, провідний фахівець факультету №2 ЛДУВС капітан поліції Василь Тюн. Він уже має певні знання з уміння надавати  першу  допомогу потерпілому, але хочеться удосконалити їх, повторити ,  послухати щось нове, що є в програмі першої допомоги.Тим більше, що такий професіональний тренер Червоного Хреста, як п. Ірина Валько це робить на відмінно.

 

 

Студенти пройшли тренінг і задоволені одержаними знаннями,  як з першої допомоги ,так і з інформації про благодійну діяльність Товариства Червоного Хреста , про роботу  Служби  розшуку Товариства Червоного Хреста України.

 

 

Цими знаннями зацікавились й інші студенти університету і уже готові до навчань в Червоному Хресті. Успішно здали підсумковий іспит і одержали сертифікати з чим ми їх і вітаємо, і чекаємо їх колег також на навчання.

 

Фото – автора

Ніна Добренька,

 директор МСЦ Львівської ОО ТЧХУ

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *