Львівська ОО ТЧХУ – медичним працівникам КНП СМР «Старосамбірська районна лікарня»Львівська ОО ТЧХУ – турбується про індивідуальний захист медичного персоналу у КНП СМР «Старосамбірська районна лікарня», яка лікує хворих на коронавірус.

22 квітня Львівська ОО ТЧХУ привезла медикам м. Старого Самбора, що на Львівщині, засоби індивідуального захисту. Це – три сотні медичних масок, двадцять п’ять літер антисептиків, сто штук захисних окулярів, а також плакати, отримані від НК ТЧХУ, присвячені профілактиці коронавірусної інфекції.
Супроводжували вантаж голова Львівської ОО ТЧХУ Уляна Стельмах та провідний спеціаліст ЛОО ТЧХУ Алла Саченко.

На передачі гуманітарного вантажу були присутні Олег Горбовий, медичний директор районної лікарні, та Руслан Пумпа, заступник міського голови Ст. Самбора.Церемонію передачі цінного вантажу очолив голова комісії з реорганізації Старосамбірського району Петро Назар, котрий має чималий досвід співпраці з Червоним Хрестом Львівщини.
На своїй сторінці у соцмережі Facebook Петро Назар, зокрема, розмістив відгук на цю подію: «Перебуваючи на посаді голови Старосамбірської РДА, ми налагоджували співпрацю з різними всеукраїнськими та міжнародними організаціями. Дуже продуктивною стала співпраця з Червоним Хрестом. Минулого року вони неодноразово привозили міжнародну допомогу на Старосамбірщину. Сьогодні ми це зробили знову. Єдиний колишній район в області, якому ми разом допомагаємо».


Завершуючи своє повідомлення, автор зазначив: «Старосамбірська лікарня отримала сьогодні 100 нових окулярів європейського зразка (дуже зручних), сотні респіраторів, виготовлених в Данії, десятки літрів антисептиків та іншого. Все це повинно піти на забезпечення лікарів у боротьбі з коронавірусною інфекцією.
Радіємо і дякуємо за співпрацю!
З повагою. Петро НАЗАР».

Фото – учасників акції
Прес – служба Львівської ОО ТЧХУ


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *