Львівська ОО ТЧХУ зустрічає 103 річницю заснування Товариства Червоного Хреста України – у дії


Сьогодні, 16 квітня 2021 року, Львівська обласна організація ТЧХУ не проводила урочистих заходів, присвячених 103 річниці з дня утворення Товариства Червоного Хреста України, а зустріла цю визначну дату –у дії на робочому місці.
Карантинні заходи не дали змоги провести у Львові, який досі є у «червоній зоні», урочисті збори з врученням подарунків, грамот і подяк Червоного Хреста, як це було раніше. Обмежилися коротким виступом на п’ятихвилинці Уляни Стельмах, голови ЛОО ТЧХУ, котра нагадала про історичну дату, усно привітала всіх присутніх і закликала їх сумлінною працею відзначити цей день.

Така нагода трапилася: на складі протезного заводу завантажили сьогодні вранці ящики з гігієнічними наборами, і повезли їх на власному транспорті у відділ соціального захисту Залізничного району м. Львова.

Зустріли червонохрестівців радісно. Це і зрозуміло: На гігієнічні набори під час карантину попит зріс у кільканадцять разів.
На перший раз волонтери на чолі з Уляною Стельмах, головою Львівської ОО ТЧХУ, привезли у відділ соцзахисту 60 пакунків з гігієнічними наборами.
Роздали і розвезли по домівках представників вразливих категорій населення тільки 15. Решта довезуть – на наступному тижні.
Словом, акція на ниві милосердя вдалася на славу, всі залишилися задоволеними цим останнім робочим днем тижня напередодні Дня народження Товариства Червоного Хреста України.


Фото – учасників акції
Прес-служба Львівської ОО ТЧХУЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *